jmuhhaFenomenw Ciekawostki2023-01-31T06:47:39+01:00173Statua Wolności w Paryżu, przed wysłaniem jej do Nowego Jorku #ciekawostki1737Udostępnij
ZohanTSW2023-01-31T07:33:03+01:006@jmuhha jak to transportowali? obłożyli ją folią bąbelkową i styropianem?
Fulleks★2023-01-31T09:12:52+01:003Francuzi wysyłający statule wolności do Amerykanów musieli mieć twarz noszacza, a na niej wypisane pytanie "jak tam interesy sąsiedzie".
Yaas2023-01-31T10:05:59+01:000@ZohanTSW https://pl.wikipedia.org/wiki/Statua_Wolno%C5%9Bci_(Pary%C5%BC) Statua_Wolno%C5%9BciWikipedia
100mph2023-01-31T15:30:19+01:001Posąg posągiem ale jakie oni wtedy musieli mieć za⁎⁎⁎⁎ste paczkomaty!