Stare, ale dopiero teraz zauważyłem. Kasują wiatraki, żeby zrobić odkrywkę. Niemiecki węgiel brunatny już jest eko, czego nie rozumiesz? Tylko Polski Bełchatów jest bee.
#energetyka #ekologia #ekonomia #niemcy
Stare, ale dopiero teraz zauważyłem. Kasują wiatraki, żeby zrobić odkrywkę. Niemiecki węgiel brunatny już jest eko, czego nie rozumiesz? Tylko Polski Bełchatów jest bee.
#energetyka #ekologia #ekonomia #niemcy
Zaloguj się aby komentować