Spaghetti bolognese z parmezanem Tym razem robiłem też dla innych więc jest ładnie, przestańcie mi zarzucać że ciągle talerz upierdalam. Upierdalam i nie dbam o estetykę jak robię dla siebie, ale jak dla kogoś to jest ładnie. I zawsze smacznie
Jak mieszasz na patelni dolewając jeszcze trochę wody z gotowania to sos ładnie oblepia nitki makaronu Ale kiedyś też nie mieszałem i byłem zadowolony.
@radidadi Oczywiście, próbowałem i z wołowiną, i z innymi rodzajami makaronu Ale z tą marchewką, groszkiem, selerem? Hmmm. Wolałbym nie przesadzać. Wystarczy że mój tata kiedyś i dziś do wszystkiego wpierdala fasolkę, to do niczego nie prowadzi. Chyba że do wymiocin