Compositum2025-07-16T15:05:56+02:001@cebulaZrosolu Mieszkanie już ma, działeczkę ma to avocado może jeść #pdk
cebulaZrosolu2025-07-16T15:15:05+02:001@Compositum w jedzeniu awokado najbardziej boli mnie wywalanie pestek. Moja wewnętrzna wiewiórka cierpi bo za każdym razem mam wielką ochotę je wsadzić, ale mam już jednego krzaka a na więcej nie mam miejsca za bardzo
NatenczasWojski2025-07-16T15:17:43+02:001@cebulaZrosolu nie wsadzaj tej pestki! nie idź tą droga, było już wielu wcześniej i wszyscy żałowali. Chyba że zasadzić to można pomyśleć
cebulaZrosolu2025-07-16T15:16:05+02:000@NatenczasWojski o 13:30 wstałem, więc śniadanie 1,5h po wstaniu to chyba nic dziwnego