@cebulaZrosolu mam takich przyjaciół co nie mają dzieci i jak jesteśmy razem na wakacjach to oni na stołówkę chodzą 10 min przed zamknięciem śniadań. Zawsze im zwracam uwagę - wiem, że nie macie dzieci, ale nie musicie się tym tak obnosić XD
@cebulaZrosolu men, dzisiaj młodszy wstał o 3:30 - o 4:45 go przejąłem, trochę pospał, ale z reguły wstaje ciut przed 6tą, a czasem o piątej, nawet weekendy - 12ta to jest dla mnie czas obiadu, a nie śniadania XD