@yeebhany i reszta - jak już wspominałem bywałem tam wielokrotnie i widziałem postępującą degradację i degrengoladę tego miejsca. Począwszy od koszmarku samego "pomnika", skonstruowanego z betonu (sic), kółek z malucha i foteli z seicento sporting, poprzez zasadzone tam min przez Gosiewską drzewa pamięci a skończywszy na pielgrzymkach fanatycznych moherów... Na dodatek jest tam jeszcze instalacja "Golgota narodu polskiego" m.in. z samochodem ks. Popiełuszki, przedstawiającą tragedie narodu polskiego. Notabene z tego co słyszałem to Golgota jest samowolą budowlaną. Oprócz tego, i to chyba najgorsza rzecz - na terenie tego "sanktuarium" znajduje się pseudo zoo z warunkami urągającymi człowieczeństwu. Obrzydliwe miejsce. Nie polecam.
Zaloguj się aby komentować