Śmieszkowanie jest fajne ale mam dla was poważny temat. Zobaczymy czy na hejto jest cenzura.
Kaczyński, Duda, Morawiecki.
#polityka #zydzi #pis #bekazpisu #ankieta

Śmieszkowanie jest fajne ale mam dla was poważny temat. Zobaczymy czy na hejto jest cenzura.
Kaczyński, Duda, Morawiecki.
#polityka #zydzi #pis #bekazpisu #ankieta

@Rebe-Szewach A z mojej strony piorunek i idziesz pejsie na czarną razem z ŻYDOWSKIMI OBOZAMI KONCENTRACYJNYMI W OKUPOWANEJ PALESTYNIE i pejsatymi zbrodniarzami
Zaloguj się aby komentować