Słuchacie zacząłem już dziś cony jutro tylko podgrzać i zjeść. Nie na zdjęciach nie ma wszystkich składników na mój kociołek. Jutro kto pierwszy na #hejtopiwowroclaw i #hejtoogniskowroclaw ten lepszy. Większego gara już nie mam więc więcej nie będzie. Jejku jak ja lubię gotować dużo jedzonka! Dawno tak nie gotowałem. Ostatnio chyba 2 lata temu jak była powódź to robiłem i er gar laczków z Kanii dla chłopaków sprzątających ten rozpuździaj.. #gotujzhejto

