Skończyłem wczoraj oglądać drugi sezon Alice in Borderlands. Bardzo mi się spodobał. Tylko trochę nie czaje zakończenia, fajnie że zostawili sobie furtkę do kontynuacji
#netflix
Skończyłem wczoraj oglądać drugi sezon Alice in Borderlands. Bardzo mi się spodobał. Tylko trochę nie czaje zakończenia, fajnie że zostawili sobie furtkę do kontynuacji
#netflix
Zaloguj się aby komentować