Siems Harpagany

Dawno nie było nic pod #strasznefilmytreflu, głównie dlatego że ostatnio posucha w moim portfelu więc przystopowałam z kupnem (chociaż licytuję aktualnie jedną kasetkę i liczę że uda mi się wam ją pokazać).


Wróćmy do klasyków, rozpoczęłam cały tag wpisem nt. serii Faces Of Death więc dzisiaj kolejna część z mojej kolekcji.

Rozpisywać się na jej temat nie ma za bardzo co - założenie część trzeciej jest takie samo jak wszystkich przed nią i po niej - zszokować odbiorcę. I udaje się jej to całkiem nieźle!

Oczywiście, tam samo jak w przypadku części I i II mamy tutaj miks scen prawdziwych jak i fejkowych. Większość z nich pochodzi z wypadków. Myślę, że nie będzie przesadą jeśli powiem, że to trochę takie retro gore.

Film z 1985 roku, reżyseria niezmiennie John Alan Schwartz.


Jak widać moja wersja niestety w słabym stanie, pudełko ułamane. Możliwe że będę łapać te część w lepszym wydaniu jak kiedyś się nawinie. Foteczka krzywa af za co przepraszam, będzie lepiej. Zdjęcie pochodzi z mojego ig mors_omnibus_ < zapraszam.

#filmy #horror #vhs

f12621bf-6eb6-46d1-90ab-a4c9031fe353
Nvrmnd666 userbar

Komentarze (3)

onlystat

@Nvrmnd666 czy to jest ta seria filmow w ktorej pokazywali jak gdzies w afryce sie je mozdzki malp? pamietam mialem takie cos na VHS i to chyba wlasnie tak sie nazywalo

Nvrmnd666

@onlystat Tak! Jedzenie móżdżków było w pierwszej części Na moim profilu jest wzmianka o FOD 1 bo tego VHSa też mam

onlystat

@Nvrmnd666 Czyli dobrze pamietalem... Brat mi to pokazal jak mialem z 7/8 lat... ale myslalem, ze wszystkie filmiki byly real

Zaloguj się aby komentować