Siemanko - po 15 latach przebywania na rakotwórczym portalu trzeba wypróbować coś nowego - witam się z wszystkich razem i każdego z osobna
Siemanko - po 15 latach przebywania na rakotwórczym portalu trzeba wypróbować coś nowego - witam się z wszystkich razem i każdego z osobna
Zaloguj się aby komentować