Siedzę sobie i moczę stupki w ciepłej wodzie z solom fizjologiczno
.
Puszczam przy tym sentymentalną muzyczkę i popijam Bushmillsa z cytrynko i lode
.
To już chyba starość
.
#diplodokcontent #oswiadczeniezdupy #rozkminy
Siedzę sobie i moczę stupki w ciepłej wodzie z solom fizjologiczno
.
Puszczam przy tym sentymentalną muzyczkę i popijam Bushmillsa z cytrynko i lode
.
To już chyba starość
.
#diplodokcontent #oswiadczeniezdupy #rozkminy
Zaloguj się aby komentować