#seriale #amazonprime #netflix
Pojawił się kolejny sezon.
Ale trzeba będzie czekać aż wyjdzie cały,
oglądanie dobrego serialu z czekaniem tydzień na odcinek to nie dla mnie.

#seriale #amazonprime #netflix
Pojawił się kolejny sezon.
Ale trzeba będzie czekać aż wyjdzie cały,
oglądanie dobrego serialu z czekaniem tydzień na odcinek to nie dla mnie.

@raul7788 Dopiszę do mojej listy. Ostatnio tu był wątek z polecanymi serialami (akurat policyjnymi) i odpaliłem Shield - świetny serial i Bosch, też dobry. Został mi jeszcze Southland, gdzie znowu nie przebrnąłem pierwszego odcinka i teraz polecony Warrior już w nieco innych klimatach najwyraźniej. Dobrze, że jadę na urlop, może poczytam wreszcie jakieś książki...
@Nemrod mówimy o tych samych tytułach, tylko Ty w oryginale
Karppi - to właśnie coś w tym stylu trochę Sherlocka. Jeden wątek przewodni ciągnięty przez cały sezon, nie latają na niebiesko czy jak w The Shield za dilerami. Karppi - skandynawski, a ja lubię skandynawskie i brytyjskie kryminały.
Skoro w stylu Sherlocka to oczywiste wydaje się Elementary, Sherlock robiony przez BBC. Luther pewnie by można podciągnąć pod to + brytyjski.
Sporo tego widziałem, lepsze gorsze. Wymieniane to oczywiście te lepsze
@raul7788 Pisałeś o tych dwóch, to odpowiedziałem o tych dwóch: w obu po I sezonie. True Detective chyba dalej nie ma sensu bez tej dwójki. The Wire może ma, ale nie oglądałem dalej.
Tę trójkę detektywistycznych oczywiście już dawno. Do skończenia mam jeszcze świetny Ozark i ewentualnie Banshee. Z brytyjskich próbowałem Line of Duty... może kiedyś do tego wrócę.
@Nemrod Banshee to pozycja obowiązkowa. Dawno temu oglądałem. Kiedyś może jakaś przypominajke sobie zrobię.
Dorzucę jeszcze o tematyce policyjnej :
-Law & Order
-Justified
-Stary dobry Mentalista
-Dexter - jakby nie było policja też jest
-Most nad Sundem
-Mare z Easttown
-Miasto jest nasze
-Fargo
-Wataha - mniej policji, ale jeden z lepszych polskich seriali a rzadko polskie ogladam
Zaloguj się aby komentować