redveFanatykw Hydepark2024-02-09T15:01:19+01:004#sejmowyspam #polityka W KOLEJCE JEST MATECKI, MYŚLAŁEM ŻE BRAUN TO NAJGORSZE PO TEJ PRZERWIE48Udostępnij
maximilianan★2024-02-09T15:11:28+01:000@paulusll w sumie nie jestem pewien, bo nie słuchałem co Marszałek przesunął, a co zostaje. Może jeszcze nam umili piąteczek xD