@favien-freize zapomniałem dodać że z rosołu który po gotowaniu mięsa odlewa się ze 2 szklanki i sypie bułkę tartą by stała konstatacja była która potem z jajkiem i resztą miesza się
Na hejto lubię to, że pojawiają się ostatnie komentarze w dyskusji. Widzę post o pasztecie, patrzę: komentarze o UPA i wykopie i myślę sobie: "co odjebało się w komentarzach powyżej" xD
@B3loza dziwisz sie, ze bana dostales jak takie debilizmy wypisujesz? Ja sie nie dziwie... Lepiej zrob pasztet samemu i ugniataj recznie - przynajmniej sie uspokoisz troche...