"The Game" z Michaelem Douglasem, oceniam na 6/10, trochę głupawa narracja i rozczarowujące zakończenie ale nawet momentami trzyma w napięciu. Można obejrzeć do obierania kartofli.
"The Game" z Michaelem Douglasem, oceniam na 6/10, trochę głupawa narracja i rozczarowujące zakończenie ale nawet momentami trzyma w napięciu. Można obejrzeć do obierania kartofli.
Zaloguj się aby komentować