Hejto.pl
"Nigdy nie byliśmy przyjaciółmi" HISTORIA NASZEGO WSPÓŁISTNIENIA MA ZAOSTAĆ NAPISANA OD NOWA. W IMIĘ - alan_fabeta - Hejto.pl