cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-11-20T14:06:56+01:0024"Kawa i wuzetka są obowiązkowe dla każdego! Bijemy się o Złotą Patelnię!" #kawa #jedzzhejto249Udostępnij
cebulaZrosolu2024-11-20T14:16:05+01:003@Dziwen zapisałem Cię na mojej liście. Nie ufam ludziom którzy nie potrzebują kawy do życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
GrindFaterAnona2024-11-20T14:42:40+01:002@cebulaZrosolu piję kawę od 13 roku życia, podżyrujesz mi kredyt?
SuperSzturmowiec2024-11-20T14:50:42+01:002jeden pączek z rana zjadłem. choć ter mocno mnie nosi by jeszcze coś słodkiego zjeść .