Pytanie laika. Dlaczego na urządzeniach mobilnych tworzone są aplikacje, czyli oddzielne programy - gdy na PC te same rzeczy są dostępne przez przeglądarkę w formie strony internetowej?
Pytanie laika. Dlaczego na urządzeniach mobilnych tworzone są aplikacje, czyli oddzielne programy - gdy na PC te same rzeczy są dostępne przez przeglądarkę w formie strony internetowej?
Zaloguj się aby komentować