Przypomniało mi się że jutro mija 15 rocznica od czasu gdy kumpel mnie przyłapał jak pałowalem Wiplera do hentajcuw #przegryw
Przypomniało mi się że jutro mija 15 rocznica od czasu gdy kumpel mnie przyłapał jak pałowalem Wiplera do hentajcuw #przegryw
Zaloguj się aby komentować