Przy zastanawianiu czy dla tego kraju jest jakakolwiek nadzieja zrodziło mi się pytanie:
ilu polityków 3RP de facto trafiło do więzienia?
Przy zastanawianiu czy dla tego kraju jest jakakolwiek nadzieja zrodziło mi się pytanie:
ilu polityków 3RP de facto trafiło do więzienia?
@JesteDiplodokie Podobnie jak Lepper nie trafił do więzienia nawet na 1 dzień.
Nie ma co pisać że pis zniszczył praworządność, demokracje itp bo wychodzi na to że jej tu nigdy nie było. Tylko z kadencji na kadencję coraz słabiej chce się politykom udawać. A więc zostaje emigracja, nie mam zamiaru zmarnować swojego życia na r* mnie w 4 litery
Zaloguj się aby komentować