Przesiadka z macOS na Linuksa po 15 latach pracy na komputerach Apple - wrażenia usera
Przesiadka z macOS na Linuksa po 15 latach pracy na komputerach Apple - wrażenia usera
@RugFlipper co do tego, dlaczego wrzucam anglojęzyczne treści:
czytam w 95% tylko anglojęzyczne treści, a to, co publikuję, wybieram z tego, co sam czytam
niewielu jest polskich twórców, którzy wrzucają interesujące opisy własnych eksperymentów czy newsy. Polska scena IT głównie tworzy tutoriale, a ich nie szukam
Zaloguj się aby komentować