Proszę o uwagę...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Sram
Dziękuję za uwagę.
PS: i tak nikt nie da pioruna bo tu nikogo nie ma.
#oswiadczenie
Proszę o uwagę...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Sram
Dziękuję za uwagę.
PS: i tak nikt nie da pioruna bo tu nikogo nie ma.
#oswiadczenie
@JaktologinniepoprawnyWTF Nie dam. Mało twórcze. Sprawdź to, bro: https://www.youtube.com/watch?v=oj-ZWXBzXBQ
Zaloguj się aby komentować