#programowanie #windows
Ktoś wie jakiego windowsa używa ten youtuber? https://www.youtube.com/watch?v=GTrekHE8A00
Podoba mi sie na nim window manager, i neovim który nie działa jak gówno spowalniany powershellem
#programowanie #windows
Ktoś wie jakiego windowsa używa ten youtuber? https://www.youtube.com/watch?v=GTrekHE8A00
Podoba mi sie na nim window manager, i neovim który nie działa jak gówno spowalniany powershellem
Zaloguj się aby komentować