
– Inflacja spada bardzo szybko – stwierdził prezes NBP Adam Glapiński na konferencji, na której tłumaczy wczorajszą decyzję RPP o pozostawieniu stóp procentowych na niezmienionym poziomie. Ostatnia podwyżka stóp nastąpiła we wrześniu 2022 r.

– Inflacja spada bardzo szybko – stwierdził prezes NBP Adam Glapiński na konferencji, na której tłumaczy wczorajszą decyzję RPP o pozostawieniu stóp procentowych na niezmienionym poziomie. Ostatnia podwyżka stóp nastąpiła we wrześniu 2022 r.
@vbazyl oczywiście że mówi mądrze, ale równie nierealne rzeczy co Korwin. Problemem jest to, że gdyby NBP próbowało doprowadzić złotówkę do celu, to zakredytowani ludzie by zostali bezdomni, bez firm i samochodów. Czy według Ciebie jest to odpowiedzialne? Stopy są na tyle wysokie, by schłodzić goapodarkę, a nie ją zajebać. To PiS jest zjebany że dalej daje do pieca, a nie NBP.
Zaloguj się aby komentować