nadziej★Koneserw Hejto2024-06-07T10:16:18+02:007Pragnę donieść że aplikacja Hejto na iOS działa bardzo dobrze, błędów na razie nie znalazłem. Gratulacje.75Udostępnij
Astro2024-06-07T10:34:57+02:000@nadziej cieszę się Twoim szczęściem. Ponieważ ostatnia aktualizacja była sporo ponad rok temu to miałeś dużo czasu żeby nie znaleść błędów :)
koszotorobur2024-06-07T13:13:33+02:003@nadziej - ciekaw jestem w czym apka jest pisana jak jest multiplatformowa - może @ebe lub @kris będą skorzy na to pytanie odpowiedzieć.