LaMo.zord
★Gruba ryba
Powiem wam, że jest jednak tak rześko.
Nawet może pokusze się o stwierdzenie, że ciepło?
No, ale nie ma co wybrzydzać c'nie?
W końcu kto wybrzydza ten nie nagrywa XD
Ja jebiu! Upał jak 150 (czyli jakoś 40), a ja nagrywki robię ze sprzętu, który zrobiłem na zamówienie dla dziewczyny
Statyw do #motioncapture który czekał już chyba z 4 miesiące
Ważne, że oddany XD Będę mógł się wsiąść za auta! Nareszcie!
Wrzucam na razie tylko zajawkowe info i jak będzie gotowe nagranie na YT to się pochwalę.
Specjalne podziękowania dla @Klamra który podrzucił mi kilka innych konstrukcji do podpatrzenia
#dzielalamozorda #pracaspawaczamnieprzeistacza #diy
