Poniedziałek. Znowu trzeba się podnieść i iść walczyć o życie z tym złodziejem prywaciarzem. Na samą myśl chce mi się srać.
Poniedziałek. Znowu trzeba się podnieść i iść walczyć o życie z tym złodziejem prywaciarzem. Na samą myśl chce mi się srać.
Zaloguj się aby komentować