Pomijając moją opinię na temat obniżenia składki zdrowotnej to nie uważacie, że to dość dziwne, że akurat konfa nie była za? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji

Pomijając moją opinię na temat obniżenia składki zdrowotnej to nie uważacie, że to dość dziwne, że akurat konfa nie była za? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazkonfederacji

Zaloguj się aby komentować