Polonia w 37 minucie prowadzi z Górnikiem Polkowice 2:0. W Górniku odnalazł się znany przed laty Arkadiusz Piech Na zdjęciu moment zdobycia 2 bramki. Kibiców gości brak
bacbc05f-5ea6-4b14-b2c6-3b6a9a3f457a
wstreczyciel

W 83 minucie jest 3:0. Jestem po dwóch piwach ale nawet ci co nie pili nie rozumieją decyzji sędziego. Cały czas faule dla Górnika.

Miedzyzdroje2005

@wstreczyciel dobry mecz ogólnie

Podsumowując absurdalne decyzje sędziego, muszę wspomnieć o dwóch, które szczególnie zapadły mi w pamięć:

• w starciu o piłkę Abdallah Hafez z Górnika upada na murawę. Sędzia odgwizduje faul dla Górnika, wyciąga żółtą kartkę i pokazuje ją zawodnikowi Polonii po czym po minucie grę ze stojącej piłki wznawia... Polonia ¯\_(ツ)_/¯

• zawodnik Polonii z piłką przy nodze gna na bramkę a tuż za nim biegnie Abdallah Hafez. Długie nogi Hafeza zahaczają o nogi polonisty i obaj upadają. Jak dla mnie oczywista żółta dla Egipcjanina. Sedzia podbiega, zawodnik Polonii już stoi natomiast Hafez jeszcze z minutę zwija się z bólu. Sedzia patrzy czy Hafez umiera czy jeszcze pożyje.... i odchodzi. Nie ma żadnej kartki za coś co było przecież atakiem na nogi polonisty od tyłu...

@Miedzyzdroje2005 Ty też tak zapamiętałeś te absurdalne sytuacje?

@wstreczyciel aż tak bardzo się nie przyglądałem, ale widać było, że sędzia wybiórczo traktował wiele przypadków. Górnik grał nieczysto mocno idąc na faule. Odniosłem raz wrażenie, że jeden od nich przewrócił się nawet umyślnie i symulował. Trochę kartek dla nas poszło i trener Smalec będzie miał problem na Motorze Lublin. Zdziwiła mnie natomiast ilość zmian w naszym składzie w drugiej połowie

@wstreczyciel wynik dla nas nie był zły, ale można było nawet wygrać pięcioma bramkami. Jedna akcja pod bramką Górnika, gdzie zabrakło naszego piłkarza oraz ten gol ze spalonego...