Co do kurasia to zgoda. Ale Świętokrzyska Brygada NSZ to co innego. Pierwszy to zwykły pijak i złodziej (bo każdy pijak to złodziej) do tego góral co już jest zbrodnią samą w sobie i wspomnienia po tym bandycie raczej nie są ciepłe. Drudzy to jednak reguralna partyzantka i jak już przegrywali to się z gebelsami dogadali i na zachód uciekli. Niemniej sponsoring uroczystości związanych z kompletnie nic nie znaczącymi wydarzeniami jest nie do przyjęcia. Dlaczego nie obchodzi się pamięci Maczka? Jest trochę trudniej dla czerni bo trzeba by było znać języki obce i np zorganizować imprezę w Bredzie (Holandia) co zresztą Holendrzy robią co roku.
Zaloguj się aby komentować