Pojechałem z ziomkiem na biwak, ale tak się trafiło, że odjebaliśmy mały #urbex w porzuconym dawno temu ośrodku wypoczynkowym. To wg. mnie jedna z najciekawszych miejscówek niedaleko #czestochowa - pośrodku lasu, przez co mało zdewastowana. Ośrodek składa się z kilkunastu budynków. Jeśli w ogóle byłoby tu zainteresowanie, to mogę dorzucić parę fotek, jak już je zgram, potem wywalę te do bani, a te znośne wywołam w Lightroomie

