g0r0madskaMocarzw Hydepark2026-06-21T16:23:55+02:0013#pogoda a juz w #pruszczgdanski wali piorunami, zaczyna padac. Sugeruje zamknąć okna.137Udostępnij
Ravm2026-06-21T16:36:33+02:002I gromnicę do okna. Koniecznie taką poświęconą w Matki Boskiej Gromnicznej.
Ravm2026-06-22T16:57:35+02:000@g0r0madska bo nie wystawił świeczki. U mnie jak pierdzielnęło dawnymi czasy to popaliło switche na całym osiedlu bo mieliśmy skrętka rozprowadzony DSL pomiędzy domami na spółkę.