Pod maską ogarnięte na tip top, w kabinie dokończę, kiedy przyjdzie nowy filtr przeciwpyłkowy i "odtrutka" do klimy, czyli powinno to być jutro.
#diy


Pod maską ogarnięte na tip top, w kabinie dokończę, kiedy przyjdzie nowy filtr przeciwpyłkowy i "odtrutka" do klimy, czyli powinno to być jutro.
#diy


@cebulaZrosolu sprawdzalem to rozwiazanie z ozonatorem i nie zawsze się to sprawdza, szczególnie u wędkarza, jest spoko jesli wymienisz filtr i zaozonujesz wtedy kabinę, potwierdzam. Lecz po śmierdzącej siatce na ryby to tylko jakiś muchospray, psikasz wieczorem, rano otwierasz auto i nie ma żadnego zapachu, wszystko zneutralizowane. Polecam ten od Brosa
Zaloguj się aby komentować