Po kawce z rana (tak dla mnie rano bo spałem do 13:30) kibelek i od razu człowiek się weselej czuje.
#srajzhejto


Po kawce z rana (tak dla mnie rano bo spałem do 13:30) kibelek i od razu człowiek się weselej czuje.
#srajzhejto


Zaloguj się aby komentować