Pis po wyborach ma tak mocno głowy smarem wysmarowane że wszystkie łożyska świata można by nasmarować i jeszcze by zostało. Cioty je ba ne jak ja ich nienawidzę. Oby psl fikołka nie odjebał bo teraz pewnie obiecują im gruszki na wierzbie
#polityka
Pis po wyborach ma tak mocno głowy smarem wysmarowane że wszystkie łożyska świata można by nasmarować i jeszcze by zostało. Cioty je ba ne jak ja ich nienawidzę. Oby psl fikołka nie odjebał bo teraz pewnie obiecują im gruszki na wierzbie
#polityka
Zaloguj się aby komentować