Pilarze zgubili się w lesie i mus jechać ich szukać... Tak bywa, ale nie będę ukrywał, że zaskoczyła mnie ta akcja...
#lesnapracbaza #pracbaza

Pilarze zgubili się w lesie i mus jechać ich szukać... Tak bywa, ale nie będę ukrywał, że zaskoczyła mnie ta akcja...
#lesnapracbaza #pracbaza

@JanPapiez2 niby tak, ale nie do końca. Jeśli byłby to las suchy to zgoda. Ale tam są prawie same bagna i musisz lawirować wąski mi przejściami między nimi. W ten sposób że 100 metrów robią się trzy kilometry, a nadal nie masz pewności, czy dobrze idziesz. Jak nie wiesz, którą sieżkę wybrać to nie przejdziesz. Do leśnej mieli około dwóch kilometrów, więc było dość sporo szans by zboczyć z trasy.
Zaloguj się aby komentować