Hejto.pl
Piękny to był ból d⁎⁎y prawactwa, po wizycie wujka Joe w Kijowie. Nie zapomnę go nigdy. Aby dopełnić działa - PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany - Hejto.pl