Panie i Panowie, dzisiaj wszedłem na najwyższy szczyt Czech. Bardzo fajna sprawa i polecam każdemu takie wysokogórskie wycieczki.
Panie i Panowie, dzisiaj wszedłem na najwyższy szczyt Czech. Bardzo fajna sprawa i polecam każdemu takie wysokogórskie wycieczki.
Zaloguj się aby komentować