Pamietam dzien gdy zaczelem wysylac glupie paczki. Karma wraca. @Heheszki to jest czlowiek jakich malo na swiecie. Peace. #glupiehejtozabawy
Tak serio chlop.ucial.se.dlon i mi wyslal.



Pamietam dzien gdy zaczelem wysylac glupie paczki. Karma wraca. @Heheszki to jest czlowiek jakich malo na swiecie. Peace. #glupiehejtozabawy
Tak serio chlop.ucial.se.dlon i mi wyslal.



Zaloguj się aby komentować