Pamięta ktoś, czy umowa kupna sprzedaży samochodu zostaje w wydziale komunikacji podczas rejestracji samochodu?
Pamięta ktoś, czy umowa kupna sprzedaży samochodu zostaje w wydziale komunikacji podczas rejestracji samochodu?
Zaloguj się aby komentować