Ostatnie dwa kawałki i kończymy #nocnazmiana #muzyka ,bo zaczyna świtać. #radiowygranko zapraszam na jutro.
Ostatnie dwa kawałki i kończymy #nocnazmiana #muzyka ,bo zaczyna świtać. #radiowygranko zapraszam na jutro.
Zaloguj się aby komentować