Ostatnia godzina na mirko to najlepsze case study opłacanej moderacji - wycinają wszystkie posty i wszystkich userów odnoszących się jakkolwiek do nieuczciwych praktyk orlenu. Gdybym tego nie widział na własne oczy to bym nie uwierzył. Spadły wpisy porównujace tańsze paliwo sieci na słowacji, wpisy protestacyjne, nawet bekowy avatar łączący logo wypoku i kury orlenu, poleciały bany. Kurestwo na pełnej, masakra.



