Osobiście uważam że ten portal jest dobra odpowiedzią na to ile w stanie jest człowiek wytrzymać z tego co PiS odwala. Przejęli w jakiś sposób portal Wykop a beznadziejny właściciel dodał tylko wisienkę na torcie (zresztą i tak musi być bierny, bo PiS go pewnie trzyma za jaja). Aż do tego czasu jak zaczęli na naszych własnych oczach wykasowywac po prostu prawdę.