Hejto.pl
Oj Finka to z powodzeniem mogłaby grać i spiewać w w tej pieśni: https://youtu.be/j0YXfeNxJJ0?si=WmOzRl-dq3dTcqHw - SirkkaAurinko - Hejto.pl