Ogłaszam wszem i wobec powstanie nowego tagu
#NoRustAstra
Astruch aka dupowóz doczekał się mojej ingerencji w poziom zawartości rdzy w nadwoziu.
Pinionszków nie ma na zmianę auta, więc trzeba sobie radzić. Blacharze odmawiają robienia progów "bo panie to dopiero wiadomo co do zrobienia po otwarciu". Ja nie zrobię sam?
Na szrocie dorwałem prostą maskę (bez rdzy!) i błotnik w lepszym stanie od mojego. Lepiej mieć OEM ale nieco podgniły, niż rzemiosło pasujące tylko do stempli prasy
#macmajster #astruch #opel #astrah #blacharstwo #diy #zrobtosam i wkrótce #pracaspawaczamnieprzeistacza




