Odnośnie ostatniej #afera pojawiły się głosy by banować wszystkich którzy będą tworzyć content typu przegrywa czy famemma czy inne patoposty. Otóż nie zgadzam sie. Oczywiście nie dla jakiegoś porno bo nie po to tu przychodzę by oglądać tzipy, ale przegrywa muszą zostać z całym ich spierdoleniem. Nie da się tworzyć społeczności ograniczając wolność słowa. Jeśli chcecie jakiś grzeczny serwis bez tego całego toksycznego gówna to polecam tematyczne grupki katolickie na Facebooku albo forum dla wędkarzy. Oczywiście przegrywom ograniczać zasięgi ale muszą mieć swoje miejsce.