Od kilku dni na portalu reddit funkcjonuje subreddit r/hejto, jeśli ktoś korzysta z reddita to zapraszam żeby zajrzeć, zostawić jakiś "wgóręgłos". Udostępniamy tam najciekawsze posty z hejto.
Od kilku dni na portalu reddit funkcjonuje subreddit r/hejto, jeśli ktoś korzysta z reddita to zapraszam żeby zajrzeć, zostawić jakiś "wgóręgłos". Udostępniamy tam najciekawsze posty z hejto.
Zaloguj się aby komentować