oby nie zrobił się z tego syf i każdy stosowal sie z tematem do "społeczności" XD wkurzające jest trochę to ze wraz z wpisem koniecznie trzeba dodac jakis tag
oby nie zrobił się z tego syf i każdy stosowal sie z tematem do "społeczności" XD wkurzające jest trochę to ze wraz z wpisem koniecznie trzeba dodac jakis tag
Zaloguj się aby komentować