oby nie zrobił się z tego syf i każdy stosowal sie z tematem do "społeczności" XD wkurzające jest trochę to ze wraz z wpisem koniecznie trzeba dodac jakis tag

walciewiadra
- 3wpisy
- 5komentarzy

oby nie zrobił się z tego syf i każdy stosowal sie z tematem do "społeczności" XD wkurzające jest trochę to ze wraz z wpisem koniecznie trzeba dodac jakis tag
Zaloguj się aby komentować
czekam z niecierpliwością na aplikacje i polecam to rozważyć, może byłoby nieco bardziej przejrzyście, chociaż i tak jest w porządku, bo na stronie mam zamiar zagościć na dłużej, o ile do konca ogarne jej działanie
Zaloguj się aby komentować
ledwo dołączyłam do tej społeczności, trochę jej nie rozumiem ale podoba mi się podzial na zainteresowania mimo ze nie kumam jego konstrukcji, ale zapewne po czasie do tego dojdę
Zaloguj się aby komentować